GTX 1050 Ti ve R3 2200G Sistemin Düşük FPS Sorunu

hazar53333

Decapat
PC'me format atıldı ve şu anda PC'de bir FPS problemi var. Driverler güncel durumda ve Windows update atılmış halde.

PC özellikleri:
  • GTX 1050 Ti
  • Ryzen 3 2200G
  • Corsair 8 GB RAM
Aygıt yöneticisinde AMD anakartının sanırım onboard ekran kartında driver problemi var. Fakat çözüm üretemiyorum. Bundan kaynaklandıgını düşünüyorum örnek olarak LoL oynarken başlangıçta FPS 300 iken minyonlar ve adamlar gelince 120-80 civarı oluyor.

Burada takılmalara sebep veriyor diğer PUBG tarzı oyunlarda eski aldıgım FPS göre az FPS alıyorum.
qfeeq.PNG

Son düzenleyen: Moderatör:
Vega surucusunu kurmana gerek yok. DDU ile vegayi sil sonra da NVidia'yi Guvenli mod da yap bu islemi. Sonra da Nvidia kur.

PC'me format atıldı ve şu anda PC'de bir FPS problemi var. Driverler güncel durumda ve Windows update atılmış halde.

PC özellikleri:
  • GTX 1050 Ti
  • Ryzen 3 2200G
  • Corsair 8 GB RAM
Aygıt yöneticisinde AMD anakartının sanırım onboard ekran kartında driver problemi var. Fakat çözüm üretemiyorum. Bundan kaynaklandıgını düşünüyorum örnek olarak LoL oynarken başlangıçta FPS 300 iken minyonlar ve adamlar gelince 120-80 civarı oluyor.

Burada takılmalara sebep veriyor diğer PUBG tarzı oyunlarda eski aldıgım FPS göre az FPS alıyorum.
Eki Görüntüle 335691
1050Ti ile normal sonuçlar. Aynı kartta aynı sorunu ben de yaşıyorum çözüm bulamadım aylardır. LoL'de en verimli GPU 1060'dır.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı