GTX 1050 Ti vs RX 570 vs GTX 970

RX 570 daha güncel onu öneririm. 1050 Ti diğer iki karttan daha düşük performans veriyor. 970 diğer iki karttan da daha iyi performans veriyor, 2. el alırım diyorsanız 970'de alabilirsiniz.

GTX 1050 Ti bende var güzel kart tavsiye ederim biraz pahalı ama.

1050 Ti bende de var ama güzel kart değil leş rezil bir kart fiyatına oranla zamanında ucuza aldım sistemi 3500 TL gibi bir fiyata almıştım zamanının en iyisiydi 60 FPS High canavarıydı şimdi tek dişi kalmış canavar.

Ek olarak 2.el alıcaksınız büyük ihtimal GTX 970'i çünkü artık neredeyse piyasada yok. Güvenilir, mining yapılmamış ve garantisi duruyorsa alın yoksa sıfır RX 570'e yönelin.

@homie kartı övmedim farkındaysanız.
Ek olarak 2.el alacaksınız büyük ihtimal GTX 970'i çünkü artık neredeyse piyasada yok. Güvenilir, mining yapılmamış ve garantisi duruyorsa alın yoksa sıfır RX 570'e yönelin.

Hocam 1050 Ti fiyatını gözden çıkaran bence GTX 1650 Super almalı 3'ünden de performanslı.

1050 TI, iki ekran kartından kötü. Bütçeniz var ise güzel bir model RX 570 modeli almanızı öneririm. 970 güzel kart 6 yıldır kullanıyorum. Ama temizi bulmak vs. zor bir kart. Asus modeli elimde mevcut ve VRM sıcaklığı düşmesi için termal padleri değiştirdim. Eskisine göre iyi, ama bazı oyunlarda zorlayınca VRM yine yüksek seviyelere çıkıyor. RX 570 sıfır fiyata 970 satıyorlar.

Geri
Yukarı