GTX 1050 Ti vs. RX 570

Sıfır 750 Ti sahibiydim onu sattım 0 olarak da RX 560 bile 1200 TL olmuş benim bütçemi aşıyor maalesef.
Bu devirde sıfırını almak zor olsada ikinci el ekran kartı almayın hocam bence biraz bekleyin biriktirin. Ben aldığımda garantisi devam ediyordu adam bana mining yapılmadı şöyle kullandım böyle kullandım dedi üç kere servise gönderdim. Alırsan bile test et öyle kullan.

Bu devirde sıfırını almak zor olsa da ikinci el ekran kartı almayın hocam bence biraz bekleyin biriktirin. Ben aldığımda garantisi devam ediyordu adam bana mining yapılmadı şöyle kullandım böyle kullandım dedi üç kere servise gönderdim. Alırsan bile test et öyle kullan.

Hocam sende haklısın fakat dediğim gibi bir 1050 Ti'ın sıfırı 1400-1500 TL bir RX 560 1200 TL. O paralara çıkabilecek bütçem yok.

Ben ikinci el ekran kartı alacağım, ikinci elde GTX 770, R9 280X gibi kartlara fazla bulaşmak istemiyorum. Malum TDP değerleri ve kartların eskimiş olması sebebiyle ısınma değerleri fazla olabiliyor. İkinci elde GTX 1050 Ti ve RX 570, 470'in piyasa değeri 900 TL civarlarında gönlüm RX 570'ten yana daha hızlı bir kart olduğu için fakat son dönemde RX 570'in no signal, siyah ekran hatalarını duydukça almaktan kaçınıyorum. Bu sorun düzeltildi mi? Sizce şu anda alınabilir bir kart mı?
bence rx 570in rakibi kesinlikle gtx 1050 ti değil gtx 1650dir doğru bir karşılaştırma değil.ben rx 570 kullanıyorum gayet memnunum orta düzeyde yeterli performansı gösterecek bir kart bence.

Geri
Yukarı