RX 570 vs GTX 1050 Ti

RozaNigra

Hectopat
Yer
İzmir
Daha fazla  
Son birkaç aydan beridir bu ikiliyi araştırıyorum. Çok fazla sorun yaşayan kişi olmuş. Örnek: GTX 1050 Ti'da hiç böyle bir sıkıntı yoktu, RX 570 - 580 aldım kasmaya başladı. Böyle böyle yazılar. Şu andaki yazılımları ile hangi kart alınmalı? İşlemci i3 8100 veya i3 9100F. RAM tek kanal 8 GB. Bu ikiliyi kullanan kişiler GTA 5, BF1, CS:GO, Arma 3, ETS 2 MP gibi oyunlarda kaç FPS aldıklarını yazarsa çok mutlu olurum. İyi günler. Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Rx570 ile 1050ti dolar bazında aynı fiyat (diye biliyorum). Fakat Rx570 çok daha iyi.

RX 570 çok daha iyi bir kart. Ama aldıktan sonra büyük ihtimal sorunları ile uğraşmaktan keşke 1050ti de alsaydım diyebilirsiniz. Malum forumda açılan 10 konudan 9 u RX 570 sorunları ile alakalı ama karamsar davranmayın. AMD ekran kartı aldıktan sonra driver sorunlarını çözmeye çalışırken prof bir yazılımcı da olabilirsiniz olumlu yönden düşünün. Prof bir yazılımcımı yoksa 1050 ti mi ?

Son birkaç aydan beridir bu ikiliyi araştırıyorum. Çok fazla sorun yaşayan kişi olmuş. Örnek: GTX 1050 Ti'da hiç böyle bir sıkıntı yoktu, RX 570 - 580 aldım kasmaya başladı. Böyle böyle yazılar. Şu andaki yazılımları ile hangi kart alınmalı? İşlemci i3 8100 veya i3 9100F. RAM tek kanal 8 GB. Bu ikiliyi kullanan kişiler GTA 5, BF1, CS:GO, Arma 3, ETS 2 MP gibi oyunlarda kaç FPS aldıklarını yazarsa çok mutlu olurum. İyi günler. Şimdiden teşekkürler.
kesinlikle RX 570 daima 1050den iyi fpse gelicek olursak ben csgoda orta ayarlarda 200-250 fps alıyorum

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı