GTX 1050 Ti'a 3 Monitör Bağlama

Adsız Adam

Hectopat
Elimde şu an i7700K işlemcili MSI GTX 1050 Ti olan bir sistem var. Ben bu donanımda 3 monitör çalıştırmak istiyorum. Destekliyor mu? Hangi tür dönüştürücü ya da monitörlerim olmalı yardımcı olur musunuz? Gördüğüm kadarıyla bir display port, bir HDMI ve bir DVI çıkış var.

1543422896236.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
3 monitör takılabilir. Monitörleriniz belirtilen çıkışları destekliyorsa, çevirici kullanmanıza gerek yok.
3 monitör takılabilir. Monitörleriniz belirtilen çıkışları destekliyorsa, çevirici kullanmanıza gerek yok.

Çözüm
Bende aynı ekran kartını kullanıyorum display port ile görüntü alamadım ekran kartı display port 1.4 destekliyor monitör 1.2 bununla ilgisi varmı acaba?
Elimde şu an i7700K işlemcili MSI GTX 1050 Ti olan bir sistem var. Ben bu donanımda 3 monitör çalıştırmak istiyorum. Destekliyor mu? Hangi tür dönüştürücü ya da monitörlerim olmalı yardımcı olur musunuz? Gördüğüm kadarıyla bir display port, bir HDMI ve bir DVI çıkış var.

Eki Görüntüle 347853
Dvi ve hdmi ile 2 ekran görüntü alıyorum yanlız display port ile alamadım sorun nerde bende bilmiyorum

Merhaba, dün akşam buradan olur yanıtını aldıktan sonra 3 monitörümde birbirinden farklı olduğundan önce bir teknoloji mağazasına gittim, 1 HDMI kablo, 1 Display Port to HDMI çevirici, bir adette erkek dvi to dişi vga aldım. Ancak display port to hdmi çalıştıi hdmi zaten çalışıyordu, dvi to vga çalışmadı, bende sonradan monitörümde zaten dvi olduğunu sonradan farkedip gidip çeviriciyi iade ederecek dvi monitör kablosu alarak 3 monitöre görüntü alabildim. Teşekkür ederim. Yukarıda sorun yaşayan arkadaşım sorun tam olarak nedir yardımcı olmaya çalışayım.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı