GTX 1050 Ti'lı Sistem Toplama Önerisi

akasfir

Hectopat
Yer
Fethiye
Daha fazla  
Merhaba Vatan'da indirim olduğunu görünce hemen koştum. Bu parçalara karar verdim. Bu parçalara uygun kasa ve güç kaynağı önerirseniz sevinirim. (GTX 1050 Ti var). Parçaları beğenmezseniz farklı fikirler sunabilirsiniz. Şimdiden teşekkürler.
2018-07-27 21_01_17-Window.png

Son düzenleyen: Moderatör:
İstersen o Ryzeni bi kenara bırakalım. i5 8400 kullanalım. Anakart ve ramleride ona göre seçelim. Oyunlarda daha iyi performans alırsın :)

İstersen o Ryzeni bi kenara bırakalım. i5 8400 kullanalım. Anakart ve ramleride ona göre seçelim. Oyunlarda daha iyi performans alırsın :)
Bence yanılıyorsun yeni nesil ryzen den çok memnun kalacağını düşünüyorum çünkü ben çok memnunum bana bütçeni söyle sana içinde 1050Tİ ve 8 gb ram olan bir sistem toplayayım

İstersen o Ryzen'i bir kenara bırakalım. i5 8400 kullanalım. Anakart ve ramleride ona göre seçelim. Oyunlarda daha iyi performans alırsın :)
Bu biraz fanboyluğa doğru kaçmış. Arkadaşın yaptığı sistem iyi. Her ne kadar fiyatlar biraz yüksek olsa da, nasıl olsa Vatan farkı :).
Emin ol daha çok performans alırsın :) Seçim senin, hayırlı olsun.
Eki Görüntüle 318669
Sırf o H310M anakart bile Intel'in mantıksızlığını anlatmaya yeter. H310 çipset AMD'nin A320 çipsetinden bile daha kötü. AMD B350 çipsetinin karşılığı Intel B360 çipsetler, onlar da AMD X370 fiyatına satılıyor.

Bu biraz fanboyluğa doğru kaçmış. Arkadaşın yaptığı sistem iyi. Her ne kadar fiyatlar biraz yüksek olsa da, nasıl olsa Vatan farkı :).

Sırf o H310M anakart bile Intel'in mantıksızlığını anlatmaya yeter. H310 çipset AMD'nin A320 çipsetinden bile daha kötü. AMD B350 çipsetinin karşılığı Intel B360 çipsetler, onlar da AMD X370 fiyatına satılıyor.
Anakarta bu kadar takılma istersen, sende biliyorsun hangisi daha iyi performans verecektir :) Neden tartışıyoruz burda anlamış değilim.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı