Çözüldü GTX 1050 Ti Sistem Windows ve oyun açılışında uzun süre bekletiyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

muratyaga

Hectopat
Daha fazla  
RAM
24
SSD veya HDD modeli
Kinqston, bilmedim bir harddisk ve WD Blue hardisk
Ekran kartı
GTX 1050 Tİ
Anakart
B450M S2H
İşlemci
AMD Ryzen 5 1600
PC bu aralar açılıkken çok uzun sürüyor, Windows logosunda yüklenirken kalıyor, yeniden başlatırken takılı kalıyor, açılırken anakart marka logosunda açılırken çok uzun süre bekliyor ve bazı oyunlarda yanıt vermiyor diyor ve kapatıyor. Mesela Diablo immortal yanıt vermiyor, outward yanıt vermiyor. Genelde bu sorun oyunu açarken oluyor.
Başka sorunlarla karşılaşırsam buraya yazabilirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Windows SSD de kurulu.

Malwarebytes, BitDefender vb tarama yaptım ama yok.

PC SSD de kurulu ve bu olaylar 3 gündür oluyor PC RDR2'yi açabiliyorum yükleme süreleri kısa.
Bu sıralar sıkıntı başladı.

SSD ve HDD sağlık testi yapın.
PC bu aralar açılıkken çok uzun sürüyor, Windows logosunda yüklenirken kalıyor, yeniden başlatırken takılı kalıyor, açılırken anakart marka logosunda açılırken çok uzun süre bekliyor ve bazı oyunlarda yanıt vermiyor diyor ve kapatıyor. Mesela Diablo immortal yanıt vermiyor, outward yanıt vermiyor. Genelde bu sorun oyunu açarken oluyor.

Bunun ekran kartı ile alakası yok SSD veya kullandığınız disk bozulmuş yazma hızı o kadar düşük ki geç açılıyor.

hocam ssd alsanız daha iyi olmaz mı sizin için

Hocam SSD alsanız daha iyi olmaz mı sizin için.

Windows SSD de kurulu.

Virüsten şüpheleniyorsanız bir test edin.

Malwarebytes, BitDefender vb tarama yaptım ama yok.

Bunun ekran kartı ile alakası yok SSD veya kullandığınız disk bozulmuş yazma hızı o kadar düşük ki geç açılıyor.

PC SSD de kurulu ve bu olaylar 3 gündür oluyor PC RDR2'yi açabiliyorum yükleme süreleri kısa.
Bu sıralar sıkıntı başladı.

Yeni konular

Geri
Yukarı