GTX 1050 ve Ryzen 3 2200G için güç kaynağı önerisi

M50B28

Kilopat
Sistemim başlıktaki gibi;
  • Gigabyte GA-AB350M DS2
  • AMD Ryzen 2200G
  • NVIDIA GTX 1050
Birkaç başlık açmıştım eski güç kaynağım hakkında ama cesaret edemedim, kafam rahat olsun diye yeni alacağım. Zaten değiştirecektim biraz erken olacak sadece. Bütçem en fazla 250 TL, daha fazla vermek istemiyorum şahsen.
Şu iki model hoşuma gitti.
Bu sistemi uzun süre güncelleyeceğimi düşünmüyorum, çatlasam GTX 1060 olur o da kim bilir kaç sene sonra.

Başka model önerinizi alabilirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Öneriniz için teşekkürler hoşuma gitti watt değeri de fiyatı da iyi. QP Bilişim daha güven verdi diğerine nazaran tercih edersem umarım sorun yaşamam. Bu arada güç kaynağı hakkında bilgi bulamadım, güvenlik önlemleri, koruması, bağlantı noktaları hakkında özellikle CPU 12V konnektörü 4+4pin olması gerek.

Ürün gayet kaliteli ve güvenli. CPU kablosu 4+4 pin.

pin.JPG

Ürün gayet kaliteli ve güvenli. CPU kablosu 4+4 pin.

Eki Görüntüle 336820
Bu resmi aldığınız site veya bilgilerinin, özelliklerinin olduğu siteyi paylaşabilir misiniz? Bulamadım ben. Bu Sosyalde arkadaşın teki konu açmış aynı güç kaynağı yanarak kıvılcım çıkarmış biraz tırstım nedense.

Son olarak sizin önerinizin yanında başlıkta belirttiğim modeller hakkında fikirlerinizi alabilir miyim ?

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı