GTX 1050 vs GTX 960

erdogan_efee

Decapat
Daha fazla  
Ben GTX 1050 Dual fan 2 GB ekran kartını kullanıyorum şu anda yalnız bana MSI Armor X 2 GB GTX960 bu ekran kartıyla takas etmek isteiğini söyledi bir adam. Sizce hangisi daha iyidir? GTX 1050 Dual FAN ASUS ekran kartım ve MSI Armor X 2 GB GTX960'a 500W PSU yeter mi ve kaç pin güç girişi var?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben GTX 1050 Dual fan 2 GB ekran kartını kullanıyorum şu anda yalnız bana MSI Armor X 2 GB GTX960 bu ekran kartıyla takas etmek isteiğini söyledi bir adam. Sizce hangisi daha iyidir? GTX 1050 Dual FAN ASUS ekran kartım ve MSI Armor X 2 GB GTX960'a 500W PSU yeter mi ve kaç pin güç girişi var?
Verdikleri performanslar neredeyse aynı. Hatta GTX 1050 fps olarak 1-2 fps daha fazla veriyor. Takas etmeyin.

Her ne kadar saf performans olarak 960 bir tık güçlü olsa da gerek güncel mimari gerekse FSR gibi nimetlerden faydalanabilme noktasında takas pek sağlıklı durmuyor tabii 960 4GB olan modelse RDR2, Resident Evil gibi yüksek kaliteli dokuları açmak isteyeceğin kalite oyunlar vs oynayacaksan belki düşünülebilir tabii bunların yanında 10 serisine oranla kaybedeceğin diğer özellikleri de unutmamak gerekiyor, karar senin internetteki testleri açıp karşılaştır mantığına ne uyuyorsa onu yap ama o 960 2GB'lık olan modelse net geçilmez derim.

Geri
Yukarı