GTX 1050 Watch Dogs 2 Düşük FPS Sorunu

Kunget

Kilopat
Makaleler
1
Merhaba, bugün Watch Dogs 2'yi indirebildim sonunda fakat FPS konusunda çok sıkıntılı. 60 FPS kaldırmıyor herhalde diyerek 40 FPS sınır getirdim ama şehirde gezerken, arabayla bir yere giderken aniden 15 FPS'ye kadar düşebiliyor. Şehir içlerinde ise 30-35 arasında sürekli geziyor bu da takılmaları oldukça belli ediyor. Geforce Experience ayarlarında da aynı bütün ayarları düşük yapsam da aynı. Önerilen sistemde GTX 780 istiyor, merak edip baktım Witcher 3 oynadığım için onda da GTX 770 istiyor ve Witcher 3'ü Geforce Experience'nin önerdiği ayarlarda sabit 60 FPS oynayabiliyorum. İki ekran kartı arasında çok fazla mı fark var? Yoksa genelde Ubisoft'a bugtan şikayet ediliyor, oyunun optimizasyonu mu çok kötü? Bu arada aynı FPS sıkıntısı Ubisoft yapımı For Honor'da da mevcut. Bir tek The Crew'de bu sıkıntıyı yaşamadım Ubisoft yapımı olan.

Sistem:
  • İ7-7700HQ
  • 8 GB DDR4 RAM
  • GTX 1050 2 GB
  • 1 TB 5400 RPM

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı