GTX 1050'li sistem Detroit Become Human kaldırır mı?

brk4434

Zeptopat
Daha fazla  
Detroit became human oynayacağım fakat bilgisayarımın yeterliliğinden emin değilim. Bilgisayar özelliklerim şunlar.

RAM: 16.
Ekran kart: NVIDIA GeForce GTX 1050.
İşlemci: Intel i7 7700 HQ 2.80 GHz.

Detroit became human oynayacağım fakat bilgisayarımın yeterliliğinden emin değilim. Bilgisayar özelliklerim şunlar.

RAM: 16.
Ekran kart: NVIDIA GeForce GTX 1050.
İşlemci: Intel i7 7700 HQ 2.80 GHz.

Kaldırır hocam, rahatlıkla hem de, Full ayarların azıcık altında oynarsınız.

1711842503511.png

Önerilen gereksinimlere baktığımızda senin kartının bir model üstünü önermişler, geri kalan bütün özellikler yeterli.

Kaldırmaz, low ayarlarda bile 30 fps altına düşer. Keyifli bir oynanış olmaz kesinlikle.

Kaldırır hocam, rahatlıkla hem de, Full ayarların azıcık altında oynarsınız.

Eki Görüntüle 2155064

Önerilen gereksinimlere baktığımızda senin kartının bir model üstünü önermişler, geri kalan bütün özellikler yeterli.
GTX 1050 minimum özelliklerde yazan GTX 780'den bile çok daha güçsüz bir kart, bilmeden saçmalamışsın.
@Ahmet Kerem Yücel aynen dostum hatanı düzelttiğim için teşekkür etmek yerine gülücük at, tam olarak bu kafayla devam et. 👌👍

Kaldırmaz, Low ayarlarda bile 30 FPS altına düşer. Keyifli bir oynanış olmaz kesinlikle.

GTX 1050 minimum özelliklerde yazan GTX 780'den bile çok daha güçsüz bir kart, bilmeden saçmalamışsın.
@Ahmet Kerem Yücel aynen dostum hatanı düzelttiğim için teşekkür etmek yerine gülücük at, tam olarak bu kafayla devam et. 👌👍

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Aynı özelliklerdeki bir laptop bile kaldırıyor oyunu, ne saçmalıyorsun? Ayrıca sen de biliyorsun ki gülücüğü sen mesaja ekleme yapmadan önce attım, manipülasyon yapma.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Aynı özelliklerdeki bir laptop bile kaldırıyor oyunu, ne saçmalıyorsun? Ayrıca sen de biliyorsun ki gülücüğü sen mesaja ekleme yapmadan önce attım, manipülasyon yapma.
Bahsettiğin 1050 mobile, GTX 1050'de low ayarlarda bile 30 fpsi zor görüyor. Videoda da dilden anlamadım ama low ayarlar sanırım ve yer yer 30 fpsin altına düşüyor.

Bahsettiğin 1050 Mobile, GTX 1050'de Low ayarlarda bile 30 FPS'i zor görüyor. Videoda da dilden anlamadım ama Low ayarlar sanırım ve yer yer 30 FPS'in altına düşüyor.

Peki dostum, teşekkürler. Bir şey sormak istiyorum, GTX 1650, i5 9400F ve 16 GB RAM oyunu kaldırır değil mi?

Mesajın ilk hali de doğru zaten. Gülünecek bir şey yok. Oyunun resmi minimum özelliklerinin altında kalıyor. Full ayarlarda oynar demişsin, gülünecek mesaj asıl kendikindi.

Ben bu oyunu ilk çıktığında 1050 Ti laptoptan High ayarlarda 40 FPS civarı oynamıştım. 1050 de kaldırır bunu.
Yapmayın 1050 ile 1050 Ti arasında çok fark var.

Yeni konular

Geri
Yukarı