GTX 1050Ti ETS 2 30 FPS Sorunu

Fury1995

Hectopat
Daha fazla  
Yeni ekran karti aldim Asus GTX 1050Ti fakat ETS2'de 60 FPS verecegine 30 FPS veriyor.

Sistemim;

FX6300

MSI 970a-g43

Burada adam 60 FPS'de oynuyor.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bence sen darboğazın ne demek olduğunu bilmiyorsun. Senin işlemcinin özelliklerinden haberin yok birader. İşlemcinin stok hızı 3.5GHZ zaten, ben OC yapmadım. GTX 970, 1050Tİ'den çok daha güçlü bir kart. Bu işlemci stok hızda GTX970 gibi bir kartı rahatlıkla besliyorsa, 1050Ti gibi bir kartı havada karada besler.
GTX 970 GTX 1050 Ti'dan güçlü? Baya saçmaladınız. O işlemci her ikisine de darboğaz yapar. Bol keseden sallıyorsunuz.

Gtx970 gtx1050ti'dan güçlü? Baya saçmaladınız. O işlemci her ikisinede darboğaz yapar. Bol keseden sallıyorsunuz.
Youtube'da GTX970 ile GTX 1050Tİ 4GB karşılaştırma videolarını izle. Nerdeyse aralarında ortalama 15-30 FPS arası fark var, olması normal GTX970 çok daha güçlü ama çok daha pahalı. Araştırmadan, öğrenmeden yazma güzel kardeşim.

Youtube'da GTX970 ile GTX 1050Tİ 4GB karşılaştırma videolarını izle. Nerdeyse aralarında ortalama 15-30 FPS arası fark var, olması normal GTX970 çok daha güçlü ama çok daha pahalı. Araştırmadan, öğrenmeden yazma güzel kardeşim.
GTX 980 GTX 1060 ile yarışırken GTX 1050 Ti GTX 970 olur diye biliyordum ama öyle değilmiş.

GTX 1050 Ti ile GTX 970 asla bir olamaz bu arada. Konu sahibi arkadaşım şimdi sen ayarları ultraya aldım diyorsun fakat ayarlarda ölçeklendirme diye bir yer var onu %120 yapar mısın ?Büyük ihtimal her şey yüksek olsun diye bu ayarı da sonuna kadar çektin. İyi günler.

Öncelikle merhaba. Fps'in 30'a sabit olmasının sebebi konsoldur. Xbox programına girip, ayarlar kısmından Game DVR'dan record kısmını kapatın.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı