GTX 1050Ti İçin Monitör Önerisi

Bugün Teknosa ve MediaMarkt'ı gezdim. CF390 modeli vardı ancak sadece test amaçlıydı. Konuştuğumda ''2016'da çıkmış bir model ve 2017'de bile üretimi yapılmadı, mağazada bulsanız bile teşhir olacaktır" dendi. CF390 alamayacağım sanırım. Hepsiburada'dan alsam ne olur? Sıkıntı çıkar mı ölü piksel vs. yoksa bir de Vatan'a mı gideyim. Pek para vermek istemiyorum şu firmaya açıkçası.

Bugün Teknosa ve MediaMarkt'ı gezdim. CF390 modeli vardı ancak sadece test amaçlıydı. Konuştuğumda ''2016'da çıkmış bir model ve 2017'de bile üretimi yapılmadı, mağazada bulsanız bile teşhir olacaktır" dendi. CF390 alamayacağım sanırım. Hepsiburada'dan alsam ne olur? Sıkıntı çıkar mı ölü piksel vs. yoksa bir de Vatan'a mı gideyim. Pek para vermek istemiyorum şu firmaya açıkçası.

Bilgisayarın ekran kartı ve mouse hariç tüm parçalarını internetten, bu parçaların da monitör, işlemci ve HDD hariç tamamını hepsiburada'dan aldım. Daha çok yeni bir Arctis 3 iadem var memnuniyetsizlikten dolayı. Sıkıntı çıkacağı varsa her aldığınız yerden çıkabilir ama internetten 14 gün içinde iade edip yerine yenisini almak daha kolay. Normal mağazalarda satış danışmanları fazlaca mırın kırın edebiliyor.

Monitörümü Amazon.de'den aldım. 1 haftada geldi. Buranın 300'tl altına aldım bir de. Alacağınız model kesinleşince mutlaka kontrol edin derim.

Hocam kesinlikle 144 Hz almanız lazım CS:GO oynuyorsanız. Zaten kendisini masaüstünde bile belli ediyor 144 Hz. 1060 ile 144 FPS rahat alırsınız.

Bilgisayarın ekran kartı ve mouse hariç tüm parçalarını internetten, bu parçaların da monitör, işlemci ve HDD hariç tamamını hepsiburada'dan aldım. Daha çok yeni bir Arctis 3 iadem var memnuniyetsizlikten dolayı. Sıkıntı çıkacağı varsa her aldığınız yerden çıkabilir ama internetten 14 gün içinde iade edip yerine yenisini almak daha kolay. Normal mağazalarda satış danışmanları fazlaca mırın kırın edebiliyor.

Monitörümü Amazon.de'den aldım. 1 haftada geldi. Buranın 300'tl altına aldım bir de. Alacağınız model kesinleşince mutlaka kontrol edin derim.
Bende bilgisayarımın her parçasını internetten aldım fakat ordaki çalışanın "Artık üretilmiyor, bulsanız bile teşhir üründür" demesi üzerine biraz soğudum. Samsung'un kendi mağazasına gideceğim bir de.
Hocam kesinlikle 144 Hz almanız lazım CS:GO oynuyorsanız. Zaten kendisini masaüstünde bile belli ediyor 144 Hz. 1060 ile 144 FPS rahat alırsınız.
1060 işi yattı sanırsam. 2000 lirayı zorluyor. :)

Monitör işini yaza kadar rafa kaldırdım. Gerek bazı özel durumlarımda gerek doların halinden dolayı yazın bakmayı planlıyorum. Yardım eden herkese teşekkürler.

Sent from my SM-A710F using Technopat mobile app

Bende bilgisayarımın her parçasını internetten aldım fakat ordaki çalışanın "Artık üretilmiyor, bulsanız bile teşhir üründür" demesi üzerine biraz soğudum. Samsung'un kendi mağazasına gideceğim bir de.1060 işi yattı sanırsam. 2000 lirayı zorluyor. :)

Oralardaki çalışanların sözlerine inanmayın, ben de kısa bir dönem çalıştım. Satışı kaçırmamak için gözünü kırpmadan yalan yanlış bilgiler veren bir sürü insan var maalesef. Sitelerde teşhir ürünü yollamazlar zaten teşhir etmeye ihtiyaçları yok. :) GTX 1060'ı 1 sene önce arkadaşıma 1000 liraya aldığımızı düşününce OEM bölümlerine göz ucuyla bile bakmadan geçiyorum.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı