GTX 1050Ti ile hangi coin kazılmalı?

OC yok stok halde. OC’yi hangi programla ve hangi düzeyde yapacağım hakkında pek fikrim yok açıkçası.
Buradan indirebilirsin. Kurduktan sonra yardımcı olmaya çalışayım.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
yavaş yavaş buradakine benzer stabil bir ayar bulursun hocam.

Buradan indirebilirsin. Kurduktan sonra yardımcı olmaya çalışayım.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
yavaş yavaş buradakine benzer stabil bir ayar bulursun hocam.
MSI AB şu an zaten kurulu ancak herhangi bir clock ayarını değiştiremiyorum. Yeniden başlatmak mı gerekiyor bilgisayarı?

Videoda dendiği gibi yaptım. Sonuçlar aşağıdaki gibi..

@The Theseus

Dosya Ekleri

• 4EACF6CD-74EB-47E1-8888-099ECD669337.jpeg
    4EACF6CD-74EB-47E1-8888-099ECD669337.jpeg
    120,9 KB · Görüntüleme: 43
  • 569B542F-338D-4A5B-AAC4-958B9774A4A8.jpeg
    569B542F-338D-4A5B-AAC4-958B9774A4A8.jpeg
    171 KB · Görüntüleme: 43
Core Clock 0 ya onu -50 -100 diye düşür hocam değişiklik olmazsa -502'ye kadar götür kalsın yine SS at sana zahmet.
-50 yaptım değişen bişey olmadı. -100 ve -400’ü de denedim programın grafik kartına erişimi engellendi gibi bir uyarı aldım Windowstan yani mining başlamadı. Var mı başka bi çözüm öneriniz?

-50 yaptım değişen bişey olmadı. -100 ve -400’ü de denedim programın grafik kartına erişimi engellendi gibi bir uyarı aldım Windowstan yani mining başlamadı. Var mı başka bi çözüm öneriniz?
Çözüm hata verdiği değerin biraz altını biraz üstünü hata vermeyene kadar denemek hocam -400'de hata veriyorsa -350 deneyin hata vermezse kalsın en son Power Limiti 1 1 yükseltin artma azalma olmazsa o da en düşükte kalsın.

Hocam power limiti oynatamıyorum..
Ha tamam hocam şimdi anladım bazı kartlarda o limite müdahale ettirmiyor ben bayağı araştırdım ama pek bir şey bulamadım bir video var onu deneyebilirsin bakayım bulup atayım.

Geri
Yukarı