GTX 1050TI ve i5 6500 Performansı

avonkatalogu

Kilopat
Bu ikili ile gerçekten iyi bir performans alınabilir mi ? Ve GTA V'de ULTRA kaç FPS alabilirim?

Son bir şey ise anakart olarak bu sisteme ucuz birşey almak istiyorum. Bütçemi aşıyor. Anakart için sisteme H110M Pro VD alınabilir mi ? Yani uyumsuzluk çıkar mı parçalarla ilgili.
Sistemin tamamı;

GTX 1050 Ti, i5 6500, Seagate 1TB HDD, 8GB RAM.

Anakartıda sizin cevaplarınıza göre alacagım.

Cevaplarsanız sevinirim. Saygılar. Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu ikili ile gerçekten iyi bir performans alınabilir mi ? Ve GTA V'de ULTRA kaç FPS alabilirim?

Son bir şey ise anakart olarak bu sisteme ucuz birşey almak istiyorum. Bütçemi aşıyor. Anakart için sisteme H110M Pro VD alınabilir mi ? Yani uyumsuzluk çıkar mı parçalarla ilgili.
Sistemin tamamı;

GTX 1050 Ti, i5 6500, Seagate 1TB HDD, 8GB RAM.

Anakartıda sizin cevaplarınıza göre alacagım.

Cevaplarsanız sevinirim. Saygılar. Teşekkürler.

Anakart olarak seninde dediğin gibi H110M Pro VD alabilirsin. Fakat ramlerinin modeli nedir ? Gta V performansı için bu videoyu izleyebilirsin:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Belirttiğiniz işlemci ve ekran kartı için o anakartı gönül rahatlıyla kullanabilirsiniz. Herhangi bir sorun çıkartıcağını sanmıyorum.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı