GTX 1060 3GB Sistem Toplama

Ryzen öneririm. i3 8100, oynadığınız oyunlarda bir miktar darboğaz yaşatıyor.
i3 8100 ve darboğaz he? i5 7500 gücünde bir işlemciden bahsediyoruz. Kesinlikle İntel almalı. Bırakın şu ezik Ryzen sevdasını. Biraz mantıklı şeyler yazın.

Son düzenleme:
Evet CS:GO ve PUBG'de darboğaza maruz kalınıyor. Tüm ayarları ultraya çekerek, rekabetçi deneyimi yaşayamazsınız. Bütün bunları göz önüne alıp, daha sonrada bizzat deneyimlediğim bir şeyi, bana "sallamak" tabiri ile yakıştırmayınız. Kaldı ki, G4560 ile CS:GO'da 1050Ti ile dahi darboğaz mevcut. Sizin anlatmaya çalıştığınız şey ile bana kullandığınız tabir, bayağı yakınlar.
i3 8100 ve darboğaz he? i3 7500 gücünde bir işlemciden bahsediyoruz. Kesinlikle İntel almalı. Bırakın şu ezik Ryzen sevdasını. Biraz mantıklı şeyler yazın.
Öncelikle hitap şeklinizi düzeltin. Daha sonra örnek vermeye çalıştığınız işlemcinin tam adını öğrenin. Daha sonra yorum yapabilirsiniz.

Son düzenleme:

Kullandığım sistemi bana anlatmayın lütfen. i3 8100 ve GTX 1060 3Gb CS:GO ve PUBG'de Darboğaz yaşamaz. Kaldı ki G4560 ile bile yaşamıyorum ben. Sizin bahsettiğiniz 350 Fps yerine 200Fps alabilmek ise bu da darboğaz değildir. Bu sistemi toplayan bir kişinin 240 Hz bir monitör de kullanmadığını varsayarak sizinki biraz masal bence. Anlatmaya devam edin.

Ryzen öneriyorum. Alacak kişinin sorusu olursa cevaplarım. Mesaj kasmak adına yapılan yorumlara cevap vermeyeceğim.

G4560? Çok iyi.

Hocam şimdi anlamadım hangi işlemciyi tercih etmeliyim.
Kusura bakmayin mesaj yasagim vardi yazamadim.

Tavsiyem Ryzen 3 olacak. İntel'e göre kendini bayağı geliştirmekte olan bir platform. Sizi tatmin edecektir. Aynı zamanda hem GTX1060'ı beslemekte sorun yaşamayacak, hem de ileriye de dönük olacaktır.

Ryzen 3 önermiyorum i3 8100 ideal dir ve darboğaz yaşamazsınız.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…