GTX 1060 6 GB FPS düşmesi

TolgaD

Kilopat
Daha fazla  
GTX 1060 6 GB.
i5-7500.
16 GB RAM 2400 MHz.
240 GB SSD - 1TB HDD
Arkadaşlar Win 10 Pro kullanıyorum SSD'ye kurulu işletim sistemi, oyunları hiçbir şekilde akıcı oynayamıyorum tüm sürücüler güncel defalarca kontrol ettim. Virüs programı olarak da Kaspersky'ın ücretli versiyonunu kullanıyorum detaylı tarama yaptım hiçbir şey çıkmadı tertemiz. Oyun oynarken MSI Afterburner ile takip ediyorum anormal bir durum yok ve bir de V-Sync kapatırsam yani FPS sınırsız olarak oynarsam da asla akıcı oynayamıyorum, oyunlarımın hepsi HDD'de kurulu SSD'de fazla yer olmadığı için HDD'ye kurmuştum acaba bazı oyunları SSD'ye kursam bu sorun çözülür mü? HDD'den başka bir problem aklıma gelmiyor çünkü konu hakkında tecrübeli olanlar yardımcı olursa sevinirim. Şimdiden teşekkürler.

i5-6402p i5-7500'e göre berbat bir işlemci, karıştırmayın ikisini. Ben deneyimlerime dayanarak konuşuyorum.
Size lafım yok zaten, siz deneyimlerinizi aktarıp bazı oyunlarda olduğunu belirtmişsiniz. Benim takıldığım nokta arkadaş kesin bir ifadeyle "rahat rahat besler" demiş. Rahat rahat besleyemiyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı