GTX 1060 6 GB için G-SYNC Monitör Önerisi

Kesinlikle katılıyorum. Gerçi bana göre çözünürlük düşürmeye de gerek yok. GTX 1060'ı 2K'da yeterli görüyorum. İki taraf da makul olup doğru kelimeleri kullanınca ne güzel bir ortam oluyor.

Arkadaş bir monitör alayım dedim, ortalık birbirine girmiş.
Okuduklarımdan G-SYNC teknolojisini değerlendirmek gerektiği sonucunu alıyorum.

Ekran kartını sat monitör paranla Volta al artan paranla G-SYNC olmayan bir monitör almanı öneririm.

Bende ortalığı iyi karıştırdım ama piyasada 1060 için ne alınacağını bilen yok ya da tam tavsiye edecek yoktu.

GTX 1060 2k da çok iyi değil testlerine bakıyorumda 30-60 Fps arasında pek iç açıcı değil bence siz biraz geleceği düşünerek tavsiye ettiniz ama 2k için yetersiz.

GTX 1060 2k da çok iyi değil testlerine bakıyorumda 30-60 Fps arasında pek iç açıcı değil bence siz biraz geleceği düşünerek tavsiye ettiniz ama 2k için yetersiz.
Benim alacağım monitör 2k değil zaten.
AOC'un o monitörü G-SYNC 1080p.

G-Sync gereksiz dediler işte çünkü 1060 ekran kartında ndaha pahalı hemde ileride bi ekran kartı upgrade edince monitör 1k düşük kalacak bunu göz önünde bulundurarak 2k monitör dediler .

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…