GTX 1060 6 GB kaç yıl gider?

Legendknights

Hectopat
Başlıkta dediğim gibi elimde GTX1060 6 GB modeli var. Oyunlarda yüksek grafik takıntım yok; ortada oynasam yeter. Tahmini yeni oyunlar için kaç yıl götürür?

Bence günümüzde hala GTX 750 Ti bile iş yapıyor ise. 1060 6 GB daha bence gider. 6 GB VRAM olması ömrünü uzatıyor zaten. Şahsen ben RX 550 ile oyun oynuyorum hocam.

Başlıkta dediğim gibi elimde GTX1060 6 GB modeli var. Oyunlarda yüksek grafik takıntım yok; ortada oynasam yeter. Tahmini yeni oyunlar için kaç yıl götürür?

GTX 1060 6GB kullandım. Ağır oyunları ultra ayarda açamıyor ama birkaç ayar düşürünce oyunları oynayabiliyorsun. O kartın gideri daha var, orta ayarda tahminimce 4-5 sene daha götürür.

GTX 1060 6 GB kullandım. Ağır oyunları Ultra ayarda açamıyor ama birkaç ayar düşürünce oyunları oynayabiliyorsun. O kartın gideri daha var, orta ayarda tahminimce 4-5 sene daha götürür.

4 Senelik kart yani güncel oyunların hepsini Ultra grafiklerde açamaz çok normal bir durum.
Benim tahminim 3 4 sene götürür sizi tabii bu kullanıma bağlı 5 senede gidebilir. Dersiniz sonuna kadar kullanacağım 720P'de oynarım ama oynarım derseniz uzun süre götürür sizi.

Geri
Yukarı