GTX 1060 6 GB Mini alınır mı?

211955

Hectopat
Hepsiburadadan PC alacagim. 1060 6 GB Mini tek fanliymis, hangisi almaliyim? Mini olmayan 2000, mini olan 1700 TL.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kasada soğutma problemi yoksa Mini alabilirsiniz. Yoksa çift fanlı model almanızı öneririm. Ama ben şunu da söyleyeyim 1900TL'ye gidip RX 580 8GB alırsanız daha yüksek performansa sahiptir.

Kasa modelini söyler misin? Sanırım Zotac alıcaksın. Palitin çift fanlı modeli var daha ucuz.
Kasada soğutma problemi yoksa Mini alabilirsiniz. Yoksa çift fanlı model almanızı öneririm. Ama ben şunu da söyleyeyim 1900TL'ye gidip RX 580 8GB alırsanız daha yüksek performansa sahiptir.
Hocam bildiğim kadarıyla 1060 6 GB daha iyiydi. DX12-DX11 performans farkı gibi bir şey mi var acaba söyleyebilir misiniz? Herhalde RX 580 daha ileriye dönük :)

Kasa modelini söyler misin? Sanırım Zotac alıcaksın. Palitin çift fanlı modeli var daha ucuz.

Hocam bildiğim kadarıyla 1060 6 GB daha iyiydi. DX12-DX11 performans farkı gibi bir şey mi var acaba söyleyebilir misiniz? Herhalde RX 580 daha ileriye dönük :)
Çok aman aman bir fark olmasa bile 1060'dan daha iyi 1070'den ise daha kötüdür bir nevi 1060Tİ falan olurdu dengi.
Yani bütçe yetiyorsa 580 daha iyi bir seçim olacaktır.

RX 580 ve GTX 1060 hakkında çok tartışmıştık. Ustanın cevabı bu oldu:
Pantheon dedi:
DX12'de biraz önde. VRAM yüksek, FreeSync monitör ekledim ayrıca, oradan da kazanıyor. G-Sync monitörler çok pahalı.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı