Alıcı GTX 1060 6 GB veya GTX 1650 Super

yunus doğruu

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba. GTX 1060 6 GB veya GTX 1650 Super ekran kartı arıyorum. Kutulu, yorulmamış, özellikle mining yapılmamış, işlem görmemiş, uygun fiyatlı temiz bir kart arıyorum. Elinde olup satmak isteyen olursa e-posta üzerinden bana ulaşabilir.
İletişim: [email protected]

Düşündüğünüz fiyat nedir? Halihazırda kullanmakta olduğum bilgisayarımda MSI Gaming X GTX 1060 6 GB modeli mevcut. Güvenlik bandı bile açılmadı daha kartın.

Mail sürekli kontrol etmiyorum. Discord varsa oradan yazabilirsiniz bana ya da buradan konuşmamızın da sakıncası yok. Discord: Xoloth#0571
İstek attım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Mail sürekli kontrol etmiyorum. Discord varsa oradan yazabilirsiniz bana ya da buradan konuşmamızın da sakıncası yok. Discord: Xoloth#0571

RX6400 düşünür müsünüz yoksa illaki nvidiamı olacak.
İlla NVIDIA şart değil yükseltme amaçlı almayı düşünüyorum. Discord'dan yazarsanız bana birkaç şey sormak isterim. neo#6420

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba hocam, elimde GALAX GTX1650 Super modeli var, kutusu ve kutu içeriği tam, mining zaten yapılacak kart değil, oyun oynamak için kullandım.
Hangi ilde oturuyorsunuz acaba?

Merhaba hocam, elimde GALAX GTX1650 Super modeli var, kutusu ve kutu içeriği tam, mining zaten yapılacak kart değil, oyun oynamak için kullandım.
Hangi ilde oturuyorsunuz acaba?
Hatay'da oturuyorum fakat İstanbul'da iseniz arkadaş aracılığı ile elden de alabilirim. Bana mailden ya da discorddan yazarsaniz detaylari konusabiliriz.
Dc: neo#6420

Yeni konular

Geri
Yukarı