GTX 1060 6GB için Ryzen 3 2200G mi, i3 8100 mü?

GTA 5 degil de BF 1'de olabilir azicik.

I3-8100.

Hangi açılardan daha iyi acaba? Örnek bir test videosuna baktığımda bazı oyunlarda 6400 bazı oyunlarda 8100 önde gibi gözüküyor. Özellikle işlemciye yüklenen oyunlarda 6400 önde gibi sanki.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Artık 6.Nesil işlemciler alınmamalı. Hatta i7-7700'den aşağıda 7.Nesil de alınmamalı.
Yeni çıkacak ekran kartlarına bir müddet sonra yetişemeyecek bunlar. Güncel olandan ilerleyin.

Artık 6.Nesil işlemciler alınmamalı. Hatta i7-7700'den aşağıda 7.Nesil de alınmamalı.
Yeni çıkacak ekran kartlarına bir müddet sonra yetişemeyecek bunlar. Güncel olandan ilerleyin.

Uzun bir süre 1060 3GB ile kullanmayı düşünüyorsakta mı durum değişmez hocam? Beni 3-4 yıl götüreceğini düşünüyorum bu şekilde. Anakartım H110M ve uygun fiyatlı olarak i5-6400 buldum onu almayı düşünüyordum :) i3-8100 almak istesem anakartı sat, sonra yeni anakart al ve işlemci al çok uğraştırıcı gibi duruyor.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı