Satılık GTX 1060 6GB

• Konuyu başlatan mba
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 10
  • Görüntüleme 1B
2250 TL GTX 1060 6G aldım arkadaşlar. Aceleye gelmese böyle birkaç aylık kart almak daha mantıklı olurdu. İhtiyacı olan kaçırmasın. Hayırlı satışlar.

2250 TL GTX 1060 6G aldım arkadaşlar. Aceleye gelmese böyle birkaç aylık kart almak daha mantıklı olurdu. İhtiyacı olan kaçırmasın. Hayırlı satışlar.
Bir daha bu fiyatı yazmayacağım zaten. Güzel yorumun için çok teşekkür ederim :)

Sıfırı 1650 TL değil mi ben mi yanlış baktım?

Eksen Bilgisayardan bakmıştım, forumda da güvenilirdir diye belirtilen bir site baktığım kadarıyla.
GIGABYTE GeForce GTX 1060 WINDFORCE OC 6G - 6GB Ekran Kartı
2. Yazdığım maddeye bakın ve attığınız linkteki satın al butonunun olduğu kısma bakın.
Ekran Alıntısı.PNG

Teknobiyotik.com sitesinde Palit jetstream gtx 1060 modeli 1600 TL civarına kadar düşmüştü birkaç günlüğüne. Bu gibi rakamlar olağan fiyatları idi zaten. KDV indirimi adı altında güzel indirimler oluyor. Benim aldığım Asus Rog Strix GTX 1060 modeli 2250 TL'ye geldi bana ve bir hafta geçmeden bu Palit marka ekran kartı 1600 TL'ye sınırlı sayıda satıldı. Benim gibi acele alacak kişiler için satıcı uygun fiyatlı satıyor. Temiz ve az kullanılmış garanti süresi uzun ekran kartı test edilip alınabilir. Şahsen ben bir beis görmüyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı