GTX 1060 9400F ve H310 ile uyumlu mu?

FerrariFedaisi

Hectopat
Yer
Floransa
GTX 1060 almaya karar verdim malum fiyatlar bu seviyedeyken daha düzgün bir şey alamıyoruz, farklı kart önermenize gerek yok sürekli araştırıyorum. İşlemcim i5 9400F anakart ise H310CH5 M11 001. Tahminlerime göre herhangi bir sorun yaşamam işlemci de ama anakart ile uyumlu mudur bilgim yok. Yardımcı olursanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
GTX 1060 almaya karar verdim malum fiyatlar bu seviyedeyken daha düzgün bir şey alamıyoruz, farklı kart önermenize gerek yok sürekli araştırıyorum. İşlemcim i5 9400F anakart ise H310CH5 M11 001. tahminlerime göre herhangi bir sorun yaşamam işlemci de ama anakart ile uyumlu mudur bilgim yok. Yardımcı olursanız sevinirim.

Evet uyumlu.

Arkadaşım aynı ekran kartı ile i5 8. nesil kullanıp bazı oyunlarda darboğaz oluyormuş. Ben de bir üstü i5 9.nesil olunca şüphelendim tabi, darboğaz yaşar mıyım bir nebze de olsa ?

Arkadaşım aynı ekran kartı ile i5 8. nesil kullanıp bazı oyunlarda darboğaz oluyormuş. Ben de bir üstü i5 9.nesil olunca şüphelendim tabii, darboğaz yaşar mıyım bir nebze de olsa?

9400F kullandım güzel hızlı işlemcidir yapacağını zannetmem.

Geri
Yukarı