GTX 1060 AC Valhalla FPS düşüklüğü

İşletim sistemi
Windows 10

BagdaTR

Decapat
Daha fazla  
Sistem özellikleri.

Ekran kartı: GTX 1060 3GB, işlemci: Intel i5 7400.

Monitör 2560x1440, RAM: 8G.

AC Valhalla'da en düşük ayarlarda bile 20 FPS alıyorum.

En düşük ayarlarda o değerleri elde etmeniz sıcaklık değerleriniz optimum seviyede ve elinizde yeterli bir PSU varsa pek mümkün değil. Ayrıca Valhalla'nın EMPRESS crackli sürümü çoğu sistemde sorunlu çalışıyor, özellikle GPU kullanım bugu başlıca sorun. Eğer ki oyun korsan ise boşa uğraşmayalım, konu kitlensin.

Ram kurtarmıyor olabilir. RX 580 8GB, R5 1600X, 16GB 2400mhz RAM, Monitör 2560x1080, orta-yüksek ayarlarda 45-50 fps alıyorum ben.
Warzone oynarken 8GB ram vardı, en düşük ayarlarda bile aşırı kasıyordu oynayamıyordum resmen. 8GB daha taktım yağ gibi oldu.

En düşük ayarlarda o değerleri elde etmeniz sıcaklık değerleriniz optimum seviyede ve elinizde yeterli bir PSU varsa pek mümkün değil. Ayrıca Valhalla'nın EMPRESS crackli sürümü çoğu sistemde sorunlu çalışıyor, özellikle GPU kullanım bugu başlıca sorun. Eğer ki oyun korsan ise boşa uğraşmayalım, konu kitlensin.
sıcaklık seviyem 82 derece

Ekran kartı ise normal sayılır. Onun dışında korsan Valhalla'larda problem var zaten, eğer ki orijinal sürüm kullanıyorsanız bellek yetersiz kalıyor olabilir. Bunların dışında da en azından çevre & karakter doku kalitesi gibi grafik anlamında göze batan ayarları bir tık ortaya çekmenizi öneririm.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı