GTX 1060 Amazon fiyat farkı

Awhlind

Kilopat
Makaleler
3
Yer
Asgard
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Amazon'da ekran kartı fiyatlarına bakıyordum, ama fiyatların Amazon TR'den farklı olduğunu gördüm.
Amazon.com'daki fiyat:

dfgfgdfgasda.PNG

282 Doları TL'ye çevirdiğimizde yaklaşık 1660 TL oluyor. Bu modelin aynısını Amazon TR'den buldum.

sdfsd.PNG

Tamam, Türkiye ile arasında fark oluyor da bu kadar olabilir mi? Yaklaşık 1000TL fark var. Amazon.com'dan sipariş etsem üzerine vergi koyulabilir mi? Ya da gümrükten geçebilir mi?
Düzenleme sürem geçmiş ama bir şey fark ettim, Amazon.com'daki resimde GTX 1060 Gaming modeli Alttaki ise Gaming X.

Ekran Alıntısı.PNG

Son düzenleyen: Moderatör:
282 dolar olanın sadece baz fiyatı o. Muhtemelen Türkiye'ye gönderimi olmadığı için yanında vergi ve kargo ücreti belirtilmemiş. Vergi elbette var ve zorunlu.
Amazon.com.tr'deki fiyattan yine düşük çıkacaktır ama Türkiye'de satıldığı için ekstra KDV de var. Normal yani aradaki ufak tefek farklar.

282 dolar olanın sadece baz fiyatı o. Muhtemelen Türkiye'ye gönderimi olmadığı için yanında vergi ve kargo ücreti belirtilmemiş. Vergi elbette var ve zorunlu.
Amazon.com.tr'deki fiyattan yine düşük çıkacaktır ama Türkiye'de satıldığı için ekstra KDV de var. Normal yani aradaki ufak tefek farklar.
Türkiye'ye gönderim yapmıyorlar mı? Daha önce yurt dışından sipariş verdim ama çok fazla bir vergi yoktu.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı