GTX 1060 Coil Whine Sorunu

ÇılgınJoe

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar. Pascal mimarisinde Coil Whine bulunmaz diyerek aldığım kartta korktuğum başıma geldi geçen hafta cuma günü sinerjiden aldığım MSİ GTX 1060 Gaming X modelinde coil whine sorunu çıktı. Ben servisle felan uğraşmamak için kasada yanımda durmadığı için çok önemsemedim fakat Coil Whine sesi DVİ monitörümün hoparlöründen de gelmeye başlayınca tepem attı ve sinerji'yi aradım bana kargo ücretini ödeyerek servise göndermem gerektiğini söylediler ve 21 iş günü içinde servisten geleceğini söylediler 15 günü geçmediği için iade veya değişimin servise gitmeden yapılması gerekmiyor mu?
Ve de size bir soru soracağım Coil Whine'lı ekran kartı kaç güne geri gelir servisten 21 iş günü çok çünkü.

Öncelikle servisin yoğunluğuna bağlı olarak max 1-2 hafta sürüyor Msi bu konuda çok hızlı merak etme. Soruna gelicek olursak kanımca hiç uğraşmayıp değişim veya iade çıkaracaklardır.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı