MSİ GTX 1060 Coil Whine Sorunu

Ayberk6709

Hectopat
Arkadaşlar ekran kartımda bu şekilde bir cızırtı sesi var. Oyuna girdiğimde yapıyor. Coil Whine mı emin olamadım birde siz görün istedim. Garantiye yollarsam ne kadar sürer? Değişim mi olur veya tamir olur mu? Son 2 saniyede fan boost oldu.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Genel olarak fan sesi gibi duruyor. Ses aşırı rahatsız edici değilse garantiye vermenize gerek yok. Şayet vereyim diyorsanız, sesi fan sesi olmadan kayıt edip YT'ye yükleyin. Onun linkini de kağıda yazıp garantiye öyle verin.

Evet arkadaşlara katılıyorum. Zaten videonun sonunda maksimum devirde çalışmış. Muhtemelen ekran kartın çok ısındığı için fanlar yüksek devirde dönüyor video esnasında. Coil whine var mı diye merak ediyorsanız fanları kapatıp ekran kartını yük altına sokun.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı