GTX 1060 düşük FPS sorunu

patlansky

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar herkese. Bugün sabah CS:GO'da 200-300 arası FPS alırken akşam girdiğimde 50-60 arası FPS almaya başladım. Sadece CS için değil tüm oyunlarda bu şekilde sorun yaşıyorum. Sorunu çözmek için baya bakındım ama nereden kaynaklandığını bile anlayamadım. Ama şunu fark ettim Aida64 ten CPU sıcaklıklarına bakarken her çekirdeğin sıcaklığını ayrı ayrı göstermediğini fark ettim. Hatta hiçbir çekirdeğin sıcaklığını bile göstermiyor. Sanırım sorun CPU kaynaklı ama neden ve nasıl çözeceğim hakkında hiçbir fikrim yok. Ryzen 1500x ve Nvidia GTX1060 kullanıyorum. Yardımlarınızı bekliyorum...

Ads_z.png

Nasıl çözdüğümü hatırlamıyorum sanırım formatlayıp temizden kurdum tüm driverları. Ama açıklarsan elimden geldiğince yardım ederim.
CPU kullanımı yüzde 40 civarında, GPU ise yüzde 50 civarında PUBG oynarken. İşlemcim İ3 8100 ekran kartım GTX 1060 6GB. 4 gün önce böyle bir sorun yoktu. 75 FPS alıyordum ultra ayarlarda. Şuan ultra ayarlarda 35-40 FPS anca alıyorum.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı