GTX 1060 Fortnite FPS problemi

MUSTAFA625

Hectopat
Daha fazla  
Fortnite oynunda yaşadığım bir problem var. Onun hakkında sizden bilgi ve destek almak istiyorum. Problemim oyunu ilk indirdiğimde herhangi bir drop, donma, takılma vs. olmaması fakat zaman içinde FPS drop, donma, kasmaların aşırı derece de artması. Ekran kartım GTX 1060 ayarlar aşağıda gördüğünüz gibidir. Sistemin diğer bileşenleri ise Ryzen 7 1700, 16 GB RAM ve GTX 1060. GTA V bile donmuyor iken bu oyunda neden donma ve kasmalar oluşuyor, anlayamadım. Yardımcı olursanız çok minettar kalacağım :)

Adsız.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Ekran kartı güncellemeniz var mı? Fortnite ekran kartı güncellemelerine önem veren bir oyun. Sürümünüz eski ise oyun başında belirttiği bile oluyor. Güncellemeyi deneyin. Sıcaklıklar ne durumda? 15-20 dakika sonra ekran kartı sıcaklığı kaç dereceye ulaşıyor? MSI Afterburner değerlerini atma imkanınız var mı?

Ekran kartı güncellemeniz var mı? Fortnite ekran kartı güncellemelerine önem veren bir oyun. Sürümünüz eski ise oyun başında belirttiği bile oluyor. Güncellemeyi deneyin. Sıcaklıklar ne durumda? 15-20 dakika sonra ekran kartı sıcaklığı kaç dereceye ulaşıyor? MSI Afterburner değerlerini atma imkanınız var mı?
FortniteClient-Win64-Shipping_2018_08_24_17_35_49_948-min.jpg
FortniteClient-Win64-Shipping_2018_08_24_17_36_03_733-min.jpg
FortniteClient-Win64-Shipping_2018_08_24_17_36_21_215-min.jpg

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı