GTX 1060 FPS Sorunsalı

mert mergen

Hectopat
Daha fazla  
Ben geçenlerde Sinerji'den bir PC aldım. gGTX 1060 i5 6500 ve 8 GB DDR4 RAM. Lakin CS GO'da en fazla 25 FPS alıyorum, neden olabilir ?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hangi ayarlarda oynuyorsun, monitörünün özellikleri ne ?

Son düzenleyen: Moderatör:
Güncellemeleri kontrol ettiniz mi ?
ben aynı kişiyim ban yedim :D ve hangi güncellemeler ge force un en son sürümü yüklü game ready diye

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
malasef işe yaramadı

Hangi ayarlarda oynuyorsun, monitörünün özellikleri ne ?
ekran görüntüsü alamadım lakin sorun ne olabilir sizce şu an çok kötü durumdayım o kadar para verip bu sonucu almak dokunuyor

ben aynı kişiyim ban yedim :D ve hangi güncellemeler ge force un en son sürümü yüklü game ready diye

malasef işe yaramadı

ekran görüntüsü alamadım lakin sorun ne olabilir sizce şu an çok kötü durumdayım o kadar para verip bu sonucu almak dokunuyor
Sinerji bildiğim kadarıyla bilgisayarları bir test aşamasına tabii tutuyor. Yani sorun sizden veya oyundan kaynaklı olabilir. Fps sabitleme vs yaptınız mı? Bu sorun sadece CS GO'da mı yaşanıyor? Diğer yüksek kapasiteli yeni nesil oyunlarda hiç denediniz mi?

Sinerji ile irtibata geçin.

Bu arada sormayı unuttum. Sadece CS:GO oyununda mı 25 FPS alıyorsunuz ? GTA 5 gibi oyunlarda da test ettiniz mi ?
Malasef sadece cs go deneyebildim internet malum en kısa surede lol de deniyecegim eger aynı sıkıntı varsa ne yapmam gerekiyor biemiyorum

Benim de aklıma yeni geldi. Büyük ihtimalle oyundan kaynaklanıyordur sorun.
İnşallah oyledir simdi robocraft gibi kucuk bir oyun yukleyecegim bakalim ne olucak

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı