GTX 1060 FurMark Sonuçları

CaseyAffleck

Kilopat
Makaleler
1
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Arkadaşlar yeni topladığım sistemi bugün FurMark testine soktum. Sonuçları sizinle paylaşıyorum, değerlere hakim olmadığım için herhangi bir sıkıntı var mı diye bakar mısınız? Ekran kartını 2. el aldığım için tedirginim.

furmark.png

Son düzenleyen: Moderatör:
58 mi? Şaka mı? Eğer öyleyse, ben de yanlış anlamadıysam mükemmel... Hangi model o? Bir de FurMark kartı fena zorluyor diye biliyorum.

Kusura bakmayın eski konu ama bende Furmark ile stres testine sokum fps 13 sıcaklık ise 104-105 arası değişiyor sizce normalmi normal değilse kartıma ne yapmam gerekir?

Hiç normal değil, sakıncalı. Ekran kartının bu kadar ısınmasına neden olan şeyin tespit edilmesi lazım. Donanım ve bilgisayar konusunda bilgi sahibi değilseniz bir bilgisayarcıya götürmenizi tavsiye ederim.

Fps'nin normalde kaç olması lazım? Fps en az kaç olursa oyun performansı iyi olur?
Hiç normal değil, sakıncalı. Ekran kartının bu kadar ısınmasına neden olan şeyin tespit edilmesi lazım. Donanım ve bilgisayar konusunda bilgi sahibi değilseniz bir bilgisayarcıya götürmenizi tavsiye ederim.
Birde hocam ben uzun teste soktum 30-40 dakika felan. Furmark GPU stress test varya, ona tıklayarak yaptım.
Arkadaşlar yeni topladığım sistemi bugün FurMark testine soktum. Sonuçları sizinle paylaşıyorum, değerlere hakim olmadığım için herhangi bir sıkıntı var mı diye bakar mısınız? Ekran kartını 2. el aldığım için tedirginim.

Eki Görüntüle 280380
Kaç dakikada bu sonuçlara ulaştınız? Furmarkta GPU stress test' emi tıkladınız yada Custom Preset'emi tıkladınız

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı