GTX 1060 Hala Alınır mı?

1050 Ti genel olarak yeterli bir kart ama 6GB lık versiyonu olmak şartıyla 1060 a da yükseltilebilir.

Gerekli cevap verilmiş 6GB olmak şartı ile alınabilir bende böyle düşünüyorum.
1060'ın amacı oyunları 1080P'de Ultrada akıcı oynatmaktır. Bakın akıcı. Bunu isteyen 60FPS olarak algılar isteyen 30+ olarak algılar. Full HD monitöre sahipsen oyunları daha gerçekçi oynarsın.
Bu arada kaç yıl önceki kartlar hala bazı oyunları açabiliyorken bu kart 2020'ye kadar Ultrada oynatır.

Alınır. 2 yıl Ultrada oynatır. Ama 6 GB olanı al. Eğer bütçen uyuyorsa GTX 1070 daha mantıklı olur ama. Eğer bütçeni arttırırsan diye söylüyorum.
GTX 1070 için birde 2k monitör gerekiyor ama.
Paran varsa al ama 1060 6GB 2 yıl önce 1200 1300TL ye giden bi kart bence kesinlikle değmez. Eğer illa upgrade edecem diyorsan 1070e geç veya Ti modeline ama 1060 alacam diye kart sat kart al bence değmez.

Oynatmaz geçiniz.

1070 için 2k monitörüm yok
Bence oldukça gereksiz. 1050Ti hali hazırda "gayet" yeterli bir kart.
Ben memnun değilim. FPS düşüşü çok.
1160 beklemek daha mantıklı 1050 Ti zaten işini görür.
Ne zaman çıkacak? Fiyatı ne olur ? İşlemci yeter mi ona ?
Alınır, hatta isterseniz GTX 1070 alın.

1070 için monitörüm yok.
Gerekli cevap verilmiş 6GB olmak şartı ile alınabilir bende böyle düşünüyorum.
1060'ın amacı oyunları 1080P'de Ultrada akıcı oynatmaktır. Bakın akıcı. Bunu isteyen 60FPS olarak algılar isteyen 30+ olarak algılar. Full HD monitöre sahipsen oyunları daha gerçekçi oynarsın.
Bu arada kaç yıl önceki kartlar hala bazı oyunları açabiliyorken bu kart 2020'ye kadar Ultrada oynatır.
1080p de genellikle high-ultra 60 civarı oynatıyor. 30 olmaz galiba. Benchmarklara baktım.
Katılıyorum boşu boşuna para harcanmış olur bence.
Cidden yetmiyor. Droplar, FPS düşüşleri. Highta 60 FPS görmüyor çoğu oyunda.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı