GTX 1060 İçin Palit vs Gigabyte

Ben avrupa pazarında olmayan markaların ürünlerini almanızı tavsiye etmiyorum. Problem durumunda başınız ağrır, pahalı ürünler bunlar 2 TL için 15 TL'lik üründen olmayın.

Evet bende aliexpress'ten alacağım yabancı youtube kanalları testler yapıyorlar ama kutuyu açtığında malzemenin ısınma sorunu yapacak cinsten olan bir plastik kullanıyorlar yani yinede soğutması kendine yetebilen bir karttır tavsiye ederim.
3 GB alınacaksa önerdiğim: Gearbest TR: Orijinal Renkli iGame1060 U - 3GD5 En Üst Ekran Kartı (1236.686 TL %20 Gümrük Vergisi Dahil)
6 GB alınacaksa önerdiğim: Gearbest TR: Renkli GeForce iGame GTX 1060 Vulcan U 6G Ekran Kartı (1540.781 TL %20 Gümrük Vergisi Dahil)
Bu arada gearbest verginin yarısını kendisi karşılıyor. Bu fiyatları ona göre hesapladım.
İyi bir markadır bir arkadaşımda var 7 ay'dır kullaniyor Colorful iGame GTX1060 6GB isimli ekran kartı öneririm

Herkese teşekkürler 1320TL ye İgame gtx 1060 6gb modelini aldım. Gelince inceleme ve kutu açılışını yaparım. :d

Gümrük vergisi istenince öde, yanlış görmüşüm gearbest 100$' a kadar %100 vergi öder. 200$' a kadar %50 vergi öder. Ama senin aldığın 200$' dan fazla olduğu için ödemeyecek.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı