GTX 1060 ısı değerleri normal mi?

UFUK ERMİ

Decapat
Öncelikle herkese iyi geceler beyler, benim işlemcim i5-7500. Isı değerleri 46 derece %100'lük bir kullanımda ama ekran kartım GTX 1060 ısı değerleri 78-82 arası gidip geliyor o da %100 %90 kullanımda. Ekran kartımın fanlarından birinin fanının kanatlarından birisi kırılmışdır ben de başka bir parça ile yapıştırdım diğer fana göre daha yavaş dönüyor fanları değiştirmem gerekir mi yoksa değiştirmesem de olur mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Öncelikle herkese iyi geceler beyler, benim işlemcim i5-7500. Isı değerleri 46 derece %100'lük bir kullanımda ama ekran kartım GTX 1060 ısı değerleri 78-82 arası gidip geliyor o da %100 %90 kullanımda. Ekran kartımın fanlarından birinin fanının kanatlarından birisi kırılmışdır ben de başka bir parça ile yapıştırdım diğer fana göre daha yavaş dönüyor fanları değiştirmem gerekir mi yoksa değiştirmesem de olur mu?
Bence fanları değiştirmen mantıklı bir hareket olur. Kasanın içerisinde hava akışı az olabilir.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı