GTX 1060 Kalabalık Yerlerde Akıcılık Sorunu

Tercüman98

Decapat
Arkadaşlar GTX 1060 ve i7 4790 sistemim var Fortnite'dan sabit 144 FPS alıyorum hiçbir sıkıntım, yok 144 HZ de monitöre sahibim oyun gayet akıcı aynı zamanda 144 e sabitledim. Ancak Fortnite da bazı yerlerde (Eğik evler, Mutlu mahalle) gibi yerderde karakter sayısı ve yapılar daha çok olduğu için sanırım FPS 144 den hiç düşmüyor bile olsa akıcılık buralarda kesiliyor. Yani boş yerde ki 144 FPS ile çok oyuncunun olduğu yerde ki 144 FPS çok farklı birbirinden. Bana bir çözüm sunarsanız ya da bildiğiniz birşey var ise lütfen söyleyin. V-Sync vs işe yaramıyor tek sorun kalabalık yerlerde ortaya çıkıyor.

* GTX 1060 3GB
* i7 4790
* 8 GB DDR 3 1333 MHZ RAM

GTX 1060 için 8 GB Ram, yeni çıkan birçok oyunda yetersiz kalıyor maalesef.
Fortnite baz alarak söylüyorum hocam neden öyle oluyor anlamadım. Bu arada afterburnerdan anlayan birisiyim ne bir kullanım sıkıntısı ne bir ısınma ne de frekans düşmesi var.
GTX 1060 için 8 GB Ram, yeni çıkan birçok oyunda yetersiz kalıyor maalesef.
Hocam bilginiz yok mu ? çok kötü bir durum bilgisayarımı felan değiştireceğim en sonunda ya :(

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı