GTX 1060 Mining yaparken tarayıcı açılınca performans düşüyor

Kazım gücü çok düşük. Oc yapmadan mı yapıyorsunuz? Eğer öyle ise sıcaklıklarda yüksektir. 2. olarak 17.7 den 13-14-15 lere düşmesi normal ancak 3 e düşmesi değil.

GTX10 serisi kartlar ETH kazarken sadece bellek hızına değil GPU gücüne de fazlasıyla ihtiyaç duyuyor. Siz karttan görüntü alınca bunun bir kısmını kullanıyorsunuz bu yüzden kazım gücü düşüyor. Windows ana ekranı biraz daha optimize olduğundan çok etki etmez ama tarayıcı eder.

Kazım gücü çok düşük. Oc yapmadan mı yapıyorsunuz? Eğer öyle ise sıcaklıklarda yüksektir. 2. olarak 17.7 den 13-14-15 lere düşmesi normal ancak 3 e düşmesi değil.
Sıcaklık 63-64 derecenin üstüne çıkmıyor. O.C. değerleri ise Core Clock +100, Memory Clock +300.

Sıcaklık 63-64 derecenin üstüne çıkmıyor. O.C. değerleri ise Core Clock +100, Memory Clock +300.
Sıcaklıkları bence 52-54 aralığında tutun. Power limit 70 ile deneyebilirsiniz. Memory clock +25 +25 gittiği yere kadar deneyin bakalım. En stabilite ayarları bulmak için. Benim hiçbir kartım 55 dereceyi görmüyor. Kazım gücü çok düşük. O kartın bildiğim kadarıyla ortalama 23 vermesi gerek.

Sıcaklıkları bence 52-54 aralığında tutun. Power limit 70 ile deneyebilirsiniz. Memory clock +25 +25 gittiği yere kadar deneyin bakalım. En stabilite ayarları bulmak için. Benim hiçbir kartım 55 dereceyi görmüyor. Kazım gücü çok düşük. O kartın bildiğim kadarıyla ortalama 23 vermesi gerek.
+150, +350 yaptım. Sabit 18 ile kazıyor.

Bende GTX 1080 ile kazım yapıyorum en son NVIDIA driverini yüklediğimde tarayıcı açıkken kazım gücünün düştüğünü fark ettim 370 driverini kurdum sorun ortadan kalktı şu an 36mh/s ile 55 derecede kazım yapıyorum.

Geri
Yukarı