GTX 1060 model tavsiyesi

Burak Kando

Kilopat
Daha fazla  
5 gün önce MSI GTX 1060 6 GB modelini aldım, dolar düşüyor ve iade edip dolar düştüğü zaman geri alacağım. Şimdi merak ettiğim şey şu:

1487921121720.jpg

Ben nereye baktıysam nereye sorduysam bu ekran kartını bulamadım, ben bu ekran kartını nerede bulabilirim, bunun degişik bi model no su vs var mıdır? Tekrar 1060 alacağım zaman sizde MSI GTX 1060 mı almalıyım bunu mu almalıyım aralarında performans farkı var mıdır? Şimdiden yorumlarınız için teşekkür ederim. İyi forumlar.

Son düzenleyen: Moderatör:
5 gün önce MSI GTX 1060 6 GB modelini aldım, dolar düşüyor ve iade edip dolar düştüğü zaman geri alacağım. Şimdi merak ettiğim şey şu:

Eki Görüntüle 217360

Ben nereye baktıysam nereye sorduysam bu ekran kartını bulamadım, ben bu ekran kartını nerede bulabilirim, bunun degişik bi model no su vs var mıdır? Tekrar 1060 alacağım zaman sizde MSI GTX 1060 mı almalıyım bunu mu almalıyım aralarında performans farkı var mıdır? Şimdiden yorumlarınız için teşekkür ederim. İyi forumlar.
Resimdeki GTX 1060'ın referans modeli. MSI Armor veya Gaming X model alabilirsin.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı