GTX 1060 Model Seçimi

En iyi soğutma iki Asus Strix’de de var. Fazla fiyat farkı olmadığı için hazır almışken O.C modelini alabilirsiniz.
Sizin bu ekran kartları test etme ihtimalinizi elden pek göremiyorum. Satıcılar da yapmaz çünkü sonuç grafiği de belli aynı zamanda.
İnternette/Özellikle Youtube’da bu karşılaştırmaları bulabilirsiniz. Zaten bunu biliyorsunuzdur da galiba.
Sagol expendetion oc almaya karar verdim 400 tl fiyat fakina monitoru 144hz alacam

En iyi soğutma iki Asus Strix’de de var. Fazla fiyat farkı olmadığı için hazır almışken O.C modelini alabilirsiniz.
Sizin bu ekran kartları test etme ihtimalinizi elden pek göremiyorum. Satıcılar da yapmaz çünkü sonuç grafiği de belli aynı zamanda.
İnternette/Özellikle Youtube’da bu karşılaştırmaları bulabilirsiniz. Zaten bunu biliyorsunuzdur da galiba.
Pek fark yoktur demi sicaklik bakımından

Karsilasma buluyorumda marka vsleri 1 markanin model vs lerini bulamiyorum

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu karşılaştırma videosundaki fps farklarına bakınız. Sizin ekran kartınızda bu farklar güzel bir artış gösterecek. Bunu referans alabilirsiniz; bir sıkıntı olmaz. Çok da yardımcı olur.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu karşılaştırma videosundaki fps farklarına bakınız. Sizin ekran kartınızda güzel bir artış gösterecek. Bunu referans alabilirsiniz; bir sıkıntı olmaz. Çok da yardımcı olur.
Bekinmi 1060 6gb bunu degerlerini farkini ayni gosterir herhalde genede sagolun varolun.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı