GTX 1060 oyunlarda yırtılma sorunu

oxygeno6

Hectopat
Daha fazla  
Selam arkadaşlar. Çok merak ettigim bu sorunun cevabını bana verebilirseniz sevinirim. Önceki kartım EVGA GTX 760 idi CS GO felan oynarken 200250 FPS gorurken yırtılma olmazdı ekran kartimi güncelledim Zotac GTX 1060 aldım karttan memnunum cok iyi performansi felan simdi CS GO'da felan bu karti aldin alali CS GO'da olsun diğer yuksek FPS aldigim oyunlarda hafif yirtilma yapiyor neden acaba neden GTX 760'da boyle bit sorun yoktu. Bunda vat 192 bit olmasindan mi acaba?

Son düzenleyen: Moderatör:
Gtx 1060 şu son zamanların en popüler kartı bendede asus dual gtx 1060 6GB oc modeli var oyunlarda yeryer 30 fps altına düşüyorum. Fakat neden msi after burnurda baktığımda gpu kullanım %30-40 larda olduğu için. Bunu anlayamadım kart %70 performansla çalışsa bile 60 fpsnin altına düşmeyeceği oyunda %30unu kullanıp fpsden ödün veriyor. Önceki kartım gtx 670 afedersiniz ıyunlardan kendini yırtardı %80-90nını kullanıp en iyi fpsyi sunmaya yırtardı kendini ama bu kart çok relax geldi bana :)

Gtx 1060 şu son zamanların en popüler kartı bendede asus dual gtx 1060 6GB oc modeli var oyunlarda yeryer 30 fps altına düşüyorum. Fakat neden msi after burnurda baktığımda gpu kullanım %30-40 larda olduğu için. Bunu anlayamadım kart %70 performansla çalışsa bile 60 fpsnin altına düşmeyeceği oyunda %30unu kullanıp fpsden ödün veriyor. Önceki kartım gtx 670 afedersiniz ıyunlardan kendini yırtardı %80-90nını kullanıp en iyi fpsyi sunmaya yırtardı kendini ama bu kart çok relax geldi bana :)
Aynen ya MİNECRAFT ya MİNECRAFT kullan kendini az ver 150 FPS %30 kullanıp 40 FPS veriyor.

VALLA dvi dan görüntü alıyorum hdmi den farkı yok diye hdm cıkısı da var monörüm lg 23 inc gamıng 2 ms monitör eger fark olur dersenız hdmı kablo ile denerim

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı