GTX 1060 seçimi: Zotac vs. MSI

batuhan akbas

Hectopat
Merhabalar, ben sistem toplayacağım ancak şu iki ekran kartı arasında kararsız kaldım. Alırsam 6 GB versiyonlarını alırım. incehesap.com'da aralarında 250 TL fark var. Sizce hangisini almalıyım? Zotac modeli çok ses yapar mı? Yoksa aradaki farka değer mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hangi modelleri ama? Serileri var bu markaların. Ben uzun zamandır Zotac kullanıcısıyım ve gayet de memnunum. Ses sorunu yaşamadım hiç şimdiye kadar. İki marka da iyidir ucuz olanı tercih edebilirsiniz bence. Mini modelleri hariç tabi.

Zotac alabilirsin gayet güzel bir marka. Öyle kalite farkı yok MSI ile arasında. Bende Zotac'ın o modelini almayı düşünüyordum. Ancak, indirimde ve backplate'i olduğu için bu yaz topladığım bilgisayarda MSI GTX1060 6G Gaming X aldım. Fıyatı 2070TL'ye düşmüştü. Zotac 200TL daha pahalıydı bir de ozaman. Youtube'da piyasada ki 1060'ları karşılaştıran yabancı biri vardı onun videolarını bulup izleyebilir veya GamesCom'u bekleyip yeni Nvdia kartlarına da bakabilirsin.

Zaten sanırım hemen almayacağım gamescom da yakın olduğu için bekleyebilirim. Eğer gtx 1160’ın fiyatı buna yakın olursa onu alırım.
Yakın olmazsada artık büyük ihtimalle önceki seriye indirim gelir. Dolar'ı ve indirimleri iyi takip et. Gerekirse parça parça toplamaktan da çekinme. Diğer parçaları da yazar mısın merak ettim :)

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı