GTX 1060 sistem fanları 1 saniye dönüp duruyor ve bilgisayar açılmıyor

Coolpanda

Hectopat
Power tuşuna basıyorum. Kasanın ışıkları 1 saniye yanıyor fanlar dönüyor ardından ışıklar ve fan kapanıyor bilgisayar açılmıyor. 2. kez power tuşuna basınca sorunsuz açılıyor. Her seferinde 2. kez basmam gerekiyor. Sorun ne olabilir?

Sistem:
  • ASUS Phoenix GTX 1060.
  • 16 GB DDR3 RAM.
  • X58 Anakart.
  • Xeon X5670 işlemci.
  • 120GB SSD 1TB HDD.
  • 500W Power Boost PSU.

Power tuşuna basıyorum. Kasanın ışıkları 1 saniye yanıyor fanlar dönüyor ardından ışıklar ve fan kapanıyor bilgisayar açılmıyor. 2. kez power tuşuna basınca sorunsuz açılıyor. Her seferinde 2. kez basmam gerekiyor. Sorun ne olabilir?

Sistem:
  • ASUS Phoenix GTX 1060.
  • 16 GB DDR3 RAM.
  • X58 Anakart.
  • Xeon X5670 işlemci.
  • 120GB SSD 1TB HDD.
  • 500W Power Boost PSU.
Güç kaynağınız, yeterli güç vermiyordur sisteme ve anakartın üzerindeki dibagled yanıyor mu ?

Güç kaynağınız, yeterli güç vermiyordur sisteme ve anakartın üzerindeki dibagled yanıyor mu ?
Hayır anakart üzerinde hiçbir ışık yanmıyor.
Video çektim bakabilir misiniz? Furmark testi yaptığımda sorunsuz sistem çalışıyor bu arada güç kaynağı 450Watt.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hayır anakart üzerinde hiçbir ışık yanmıyor.
Video çektim bakabilir misiniz? Furmark testi yaptığımda sorunsuz sistem çalışıyor bu arada güç kaynağı 450Watt.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
güç kaynağınızı değiştirin, anakartın üzerindeki dibagled yanmıyorsa PSU sisteme yeterli güç vermiyordur.

Geri
Yukarı