GTX 1060 sistem Marvel Avengers'da 20-30 FPS veriyor

Cihat AK47

Femtopat
Daha fazla  
Steam indiriminde bahsettiğim oyunu aldım almadan önce bir inceleme yapmıştım. YouTube'dan benim sistemim 1060 3GB i5 8400 12 GB RAM var güncel videolar izlediğimde adamlar yağ gibi akıcı şekilde oynarken en düşük ayarda bile 100 FPS üstü alırken ben çok nadiren 50 FPS görüyorum ve hep 20 30 FPS alıyorum. Kısaca bütün her şeyim de güncel NVIDIA ayarları falan da performans için ayarları yanıt vereceklere şimdiden teşekkürler.

Arka planda başka programlar açıksa RAM harcadıkları için performansın düşmüş olabilir ya da izlediğin videolardaki adamların monitöründe G-Sync vardır belki de.

Steam indiriminde bahsettiğim oyunu aldım almadan önce bir inceleme yapmıştım. YouTube'dan benim sistemim 1060 3GB i5 8400 12 GB RAM var güncel videolar izlediğimde adamlar yağ gibi akıcı şekilde oynarken en düşük ayarda bile 100 FPS üstü alırken ben çok nadiren 50 FPS görüyorum ve hep 20 30 FPS alıyorum. Kısaca bütün her şeyim de güncel NVIDIA ayarları falan da performans için ayarları yanıt vereceklere şimdiden teşekkürler.

İnternette ben görmüştüm NVIDIA Denetim Masası'ndan yapılan ayarları ama şimdi ben anlatırsam çok uzun sürecek en iyisi siz internetten bakın.
Bu arada ben internet diyorum ama bir videoda da görmüş olabilirim.

Yeni konular

Geri
Yukarı