GTX 1060 sistem toplama

@apesh1t Monitörün kutu içeriğine baktım fakat DisplayPort Bağlantı kablosu bulunmuyor. Onu kendim almalıyım değil mi ?

Monitörü kullanıyorum. Takılı pikselle geldi ama kenarda olduğu için dert etmedim. Sadece NFS MW oynayabildim. Ekran kartım R9 270X. Çok yırtılma oluyor. İleride RX serisinden bir kart alacağım.

Resimde görülen bileşenler konuda bahsettiklerimle birebir aynı değil. Değişiklikler meydana geldi. Çok kısa süre sonra elime geçecek bir sistem. Son kez danışmak istediklerim var. Sistemde herhangi bir uyumsuzluk (Monitör - Ekran Kartı uyumsuzluğu dahil), sorun, eksiklik, oluşabilecek darboğaz ve benzeri birşeyler varsa yardımcı olur musunuz ?Eki Görüntüle 218401 Eki Görüntüle 218402 Eki Görüntüle 218403 Eki Görüntüle 218404 Eki Görüntüle 218405
Hocam merhaba, bende 6 ay kadar önce i5 6600 işlemci ve zalman termal macunu almıştım fakat soğutucunun içinden de (hyper 212 evo) macun çıktı ve uzun süre idare ediyor. Eğer tasarruf etmek istersen almamanı öneririm. Hyper 212 evo soğutucuyu kullanıyorum ve bu güne kadar hiçbir sorun yaşamadım. Şimdiden hayırlı olsun :)

@KLETHRA Sistem sahane :). Gayet guzel olmus hayirli olsun :).
@FantastikTürk İnşallah şahaneliğini kullanmaya başlayınca da gösterir bakalım alınca neler olacak. :)

Hocam merhaba, bende 6 ay kadar önce i5 6600 işlemci ve zalman termal macunu almıştım fakat soğutucunun içinden de (hyper 212 evo) macun çıktı ve uzun süre idare ediyor. Eğer tasarruf etmek istersen almamanı öneririm. Hyper 212 evo soğutucuyu kullanıyorum ve bu güne kadar hiçbir sorun yaşamadım. Şimdiden hayırlı olsun :)
@makfix Hocam ben normalde dizüstü bilgisayar kullanıyorum ilk defa masaüstüne geçeceğim. Ne olur ne olmaz macunda alıyorum ki lazım olur falan dursun bir kenarda. :) Önerin için teşekkür ederim yorumun sayesinde artık Hyper 212 Evo içimi rahat ettirecek :)

@FantastikTürk Evet hocam son hali o attığım resimlerdeki gibi olacak :) İlk defa masaüstüne geçeceğim ve ben biraz takıntılı biriyim bu bilgisayar konularında :) Madem yeni bir sistem olacak o zaman uzun bir süre beni idare edecek şekilde olsun gibisinden düşünerek bir bütçe ayırdım :)

@KLETHRA Sistem iyi görünüyor. Herhangi bir parça uyumsuzluğu ve darboğaz söz konusu değil.

Hocam hala kafam karışık acaba bu sistemi bütçeyi bozmadan GTX1070'e mi çevirsek ? :) @Mehmet Ali Bilgin

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı