GTX 1060 Sistem ve Monitör Önerisi

zawzawer

Kilopat
Daha fazla  
Aslında büyük hevesle başladım ve ekran kartı hariç 6500 TL bütçe ile bilgisayar toplamayı düşünüyordum.
Fakat sonradan bunun gereksiz masraftan başka bir şey olmayacağını anlayıp fikrimi değiştirdim.
Bana GTX 1060 6GB ekran kartı olan Ryzen bir sistem kurmamda yardımcı olursanız çok sevinirim.
Birde monitör de önerirseniz çok güzel olur. (144Hz veya 60 Hz olması pek önemli değil ama çok uçuk olmayan bir 144Hz önerebilirsiniz.) Şimdiden teşekkür ederim.
Birde mümkünse itopya.com üzerinden toplarsanız mağazasından gidip alacağım çünkü çok sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Aslında büyük hevesle başladım ve ekran kartı hariç 6500 TL bütçe ile bilgisayar toplamayı düşünüyordum.
Fakat sonradan bunun gereksiz masraftan başka bir şey olmayacağını anlayıp fikrimi değiştirdim.
Bana GTX 1060 6GB ekran kartı olan Ryzen bir sistem kurmamda yardımcı olursanız çok sevinirim.
Birde monitör de önerirseniz çok güzel olur. (144Hz veya 60 Hz olması pek önemli değil ama çok uçuk olmayan bir 144Hz önerebilirsiniz.) Şimdiden teşekkür ederim.
Birde mümkünse itopya.com üzerinden toplarsanız mağazasından gidip alacağım çünkü çok sevinirim.
pubg için kasa topluyor isen 1060 144 hz monitöre göre düşük kalabilir ama monitör tavsiye ederim
asus vg248qe kullandım sonra sattım eski üretim olduğu için pek içime sinmedi.şuan BENQ zowie xl2411 kullanıyorum eğer ikinci el düşünürsen komple sistemi satabilirim 10 günlük sistemim 1080ti i7 falan var neyse konudan sapmim benq monitörü öneririm hem uygun hem kaliteli asus vg248qe den daha iyi bi monitör 2 sinide kullandım çünkü

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı