GTX 1060 sistemde mavi ekran hatasi

İşletim sistemi
Windows 10

fuatocak6161

Centipat
Daha fazla  
RAM
16 gb
SSD veya HDD modeli
Biostar 512 Gb
Ekran kartı
Gtx 1060 4 gb
Anakart
A320mh
İşlemci
Rzy 5 2600x
Merhaba, dün akşam durduk yere mavi ekran verdi hata başka PC taktım çalışıyor başka SSD taktım benim PC çalışıyor ama benim SSD benim PC'de mavi hatası veriyor ne yaptıysam olmadı. Format atsam düzelir mi? Kişisel bilgisayarınıza bağlı bir aygıt ilgili sorun oldu hata kodu 0xc00000e9 hatası veriyor. Dün Advanced System Care yüklendi PC bayağı dondu kastı sonra silmeye çalıştım silemedim dondugu için sonra mavi ekran hatası verdi. Sorunu nasıl cozebilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Başka PC taktım çalışıyor başka SSD taktım benim PC çalışıyor ama benim SSD benim PC'de mavi hatası veriyor ne yaptıysam olmadı.

Anlaşılmıyor ne dediğin ama hata kaynağı depolama olarak duruyor. Yüklediğin Advanced System Care zaten IObit yazılımı. Bu sisteme temiz bir format at, eğer sorunu çözerse bu IObit yazılımlarından uzak dur. Yüklemeyin böyle şeyleri.

H

Anlaşılmıyor ne dediğin ama hata kaynağı depolama olarak duruyor. Yüklediğin Advanced System Care zaten IObit yazılımı. Bu sisteme temiz bir format at, eğer sorunu çözerse bu IObit yazılımlarından uzak dur. Yüklemeyin böyle şeyleri.

Hocam benim SSD başka PC taktım çalıştırdı, benim PC başka SSD taktım çalıştı ama benim SSD benim PC'de mavi ekran hatasi veriyor. SSD bozuk olsa başka PC'de ayni hatayı vermez mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam benim SSD'yi başka PC'ye taktım ve çalıştırdı. Benim PC'ye başka SSD taktım, tekrar çalıştı ama benim SSD benim PC! De mavi ekran hatasi veriyor. SSD bozuk olsa başka PC de ayni hatayı vermez mi?

Bir nevi dediğin doğru, o yüzden temiz bir format attıktan sonra anlarız meselesini.

Yeni konular

Geri
Yukarı