GTX 1060 sistemde oyun oynarken ekran dalgalanması

SametC35

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba dostlar, 1060 6 GB ekran kartımı, ASUS Dual RX 6600 ile değiştim ilk gün sorun yoktu fakat, RDR2, The Last of Us hemen hemen her oyunda ekranda dalgalanmalar oluyor nedenini çözemedim. DP kablosu mevcut kabloyu değiştim ama yok gitmedi, vsycn açtım, kapattım ama yine sonuç elde edemedim, sizce sorunun çözümü ne olabilir?

Nvidia Experience üzerinden sorunu yaşadığın oyunu seçip ordan Vsync açık mı kapalı mı diye kontrol eder misin? Pardon hocam Nvidia Experience yazmışım Radeon yazılımı üzerinden öyle bir şey açılabiliyorsa açar mısınız?

Monitörde freesync varsa kapamayı dene. Gtx 1060 gibi güzelim kart varken amd'nin dandik 6600 ekran kartına geçersen böyle sorunlarla uğraşırsın işte.
1060 da rdr 2 de 35 fps alırken rx6600 da 90 fps alıyorum:?

freesync nasıl kapanıyor monitörde

Monitörde freesync varsa kapamayı dene. Gtx 1060 gibi güzelim kart varken amd'nin dandik 6600 ekran kartına geçersen böyle sorunlarla uğraşırsın işte.
Nvidia Experience üzerinden sorunu yaşadığın oyunu seçip ordan Vsync açık mı kapalı mı diye kontrol eder misin? Pardon hocam Nvidia Experience yazmışım Radeon yazılımı üzerinden öyle bir şey açılabiliyorsa açar mısınız?
deniyorum teşekkürler

Yeni konular

Geri
Yukarı