GTX 1060 sisteme PSU önerisi

lazwegaz

Hectopat
Ryzen 7 2700x / stok fan
Gigabyte GTX 1060 Windforce
Corsair Vengance 2x8 2400 MHz RAM
Xigmatek EN40124

2 ay önce topladığım bu sistemde sanırım bir hata yaparak PSU'su olan bu kasayı seçmiştim ve PSU'dan gelen ses beni fazlasıyla rahatsız ediyor. Hem cızırtı hemde güç kaynağının kendi sesi çok fazla. Vatan'dan toplamıştım, sorduğumda bunun bir çözümü olmadığını ve kasanın kendi durumunun bu olduğunu söylediler çok saçma bir şekilde. O yüzden garantiye göndersem bir şey değişeceğini sanmıyorum, boşuna 1 ay kaybım olacağını düşünüyorum.

Lütfen bana sessiz ve kaliteli bir PSU önerebilir misiniz? Hem çok iyi hem de çok uygun bir PSU önerin demiyorum bu zaten saçma olur. Ayırabileceğim bütçe 300-400 TL civarı olabilir. Fazlasına şuan bütçem yeterli değil. Bu bütçe ile alabileceğim en kaliteli sessiz PSU nedir acaba? Tabi daha uygun varsa önerilere açığım. Teşekkürler şimdiden.

Son düzenleyen: Moderatör:
Tekrar tekrar söylüyorum Nanokatalog firmasının, bu ürün elimizde bulunuyor demesine aldanmamak gerekiyor, yapılacak alışverişi bunu göze alarak yapmak gerekiyor.
Ben şahsen alışveriş yapmadım fakat okuduğum şikayetlerden yola çıkarak durum bunu gösteriyor.

Denedim ve öyle bir şey demedi. Açıklamada da stoktan hızlı sevkiyat yazıyor. Sepete ekleme konusunda da dediğim gibi direkt ekledi. Hata falan vermedi.

Denedim ve öyle bir şey demedi. Açıklamada da stoktan hızlı sevkiyat yazıyor. Spete ekleme konusunda da dediğim gibi direkt ekledi. Hata falan vermedi.

Hata vermiyor ekle dedikten sonra ürünün üstüne bakın sadece.
Oldumu ?

Dosya Ekleri

• Opera Anlık Görüntü_2018-08-18_213210_www.nanokatalog.com.png
    Opera Anlık Görüntü_2018-08-18_213210_www.nanokatalog.com.png
    67,3 KB · Görüntüleme: 35
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı