GTX 1060 sisteme yükseltme önerisi

Crylex

Centipat
Yer
Antalya / Lara
Daha fazla  
Ekran kartım GTX 1060 3GB ve artık sistem gereksinimleri artı ondan sebeple ekran kartımı yükseltmek istiyorum. İşlemcim ise i5 7600K sizce işlemciye mi öncelik yoksa ekran kartına mı? Ama ben ekran kartından gideyim diyorum. İşlemci kolay iş sizlerden fikir almak istiyorum aklımda birkaç tane ekran kartı var. Eğer ki işlemci dersenizde işlemci modelleri atarsanız sevinirim.

Ekran kartım: GTX 1060 3GB.

İşlemci i5 7600K.

Anakart > MSI Z270 Gaming M3 3800MHz(O.C.)

Bir de işlemci öneririseniz o işlemciyi ekran kartım destekler mi veya yollayacağım ekran kartını destekler mi?

Ekran kartları;

Öncelikle ekran kartına yönelmelisin. i5 7600K ile 3060 darboğaz yapacaktır. Ekran kartını aldıktan sonra GTX 1060'ı satıp 2.el temiz bir işlemci alabilirsin.

Ekran kartım GTX 1060 3GB ve artık sistem gereksinimleri artı ondan sebeple ekran kartımı yükseltmek istiyorum. İşlemcim ise i5 7600K sizce işlemciye mi öncelik yoksa ekran kartına mı? Ama ben ekran kartından gideyim diyorum. İşlemci kolay iş sizlerden fikir almak istiyorum aklımda birkaç tane ekran kartı var. Eğer ki işlemci dersenizde işlemci modelleri atarsanız sevinirim.

Ekran kartım: GTX 1060 3GB.

İşlemci i5 7600K.

Anakart > MSI Z270 Gaming M3 3800MHz(O.C.)

Bir de işlemci öneririseniz o işlemciyi ekran kartım destekler mi veya yollayacağım ekran kartını destekler mi?

Ekran kartları;

Hocam bütçe? Eğer yüksek bir bütçe var ise direkt sistemi satıp üstüne para ekleyin. Şu sisteme bakın.

Yeni konular

Geri
Yukarı