GTX 1060 The Forest Kasma Sorunu

AyberkDünya

Hectopat
Yer
K.K.T.C / Girne
Daha fazla  
Meslek
Acentacı
Arkadaşlar iyi akşamlar. Az önce The Forest'ı Steam ile indirdim ve oynaya bastım ana menü ekranı açıldı ancak dehşet bir şekilde kasıyordu. Görev yöneticisini açınca fark ettim ki yanında ''The Forest (32Bit)'' yazıyor. Sistemim aşağıda belirttiğim gibidir ve net bir şekilde 64bittir. Şimdiden hepinize teşekkür ederim.

PS: Ekran kartı ASUS GeForce GTX 1060 dual'dir.

Adsız.png
Adsız2.png

Attığın HD Graphics driveri. Zaten siteye bakarsan Intel Graphics driver bölümüne yönlendiriyor.
Intelin zaten nadir güncellemeleri oluyor ve bu güncellemeler eksik olanı tamamlar genelde. Mesela yukarıdaki siteye gittiğim de içinde 7.nesil işlemci güncellemesi olduğunu da söylüyor. Ekran kartı olarak HD Graphics kullanıyorsan ve güncel değilse, bu arkadaş onuda güncelliyor.
1492708634008.png

Haklısın fakat güncellemesi yok demek değil bu. i7-7700 güncellemesi diye arttırdığın zaman bu sonuçlar çıkıyor. Varsa degisik gönder bizde bilinçlenelim.

Intelin zaten nadir güncellemeleri oluyor ve bu güncellemeler eksik olanı tamamlar genelde. Mesela yukarıdaki siteye gittiğim de içinde 7.nesil işlemci güncellemesi olduğunu da söylüyor. Ekran kartı olarak HD Graphics kullanıyorsan ve güncel değilse, bu arkadaş onuda güncelliyor. Eki Görüntüle 228071
Driver sitesinden alınan bilgiler;
CONTENTS OF THE PACKAGE:
 Intel® Graphics Driver
 Intel® Display Audio Driver
 Intel® Media SDK Runtime
 Intel® OpenCL* Driver
 Intel® Graphics Control Panel
Driver içerisinden işlemci ile alakalı hiçbir şey yok.

Ekleme olarak tekrardan söylüyorum işlemciler chipset harici ayrıca bir drivere ihtiyaç duymaz.

Biraz düz mantık düşünürsek bile doğru yola çıkıyoruz. Mesela bir ses kartı düşün, driveri olmadan çalışmaz değil mi? ve ya bir Wi-Fi kartı aynı şekilde çalışmaz. Burada bilgisayarı çalıştıran parça işlemci zaten, eğer Windows üzerinden driver isteseydi bilgisayarı açabilir miydik? İşte burada bios devreye giriyor:kararsız:

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı